آهسته مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی

آهسته: مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی ووشوکاران سمنانی مسابقات ووشو سمنان

گت بلاگز ورزشی بازی فوت و زندگی بود/ جذابیت انتهای جدول کشنده است ، میثاقیان

سرمربی تیم سیاه جامگان گفت: بازی امروز بازی فوت و زندگی بود و در واقع قرار گرفتن در پایین جدول خیلی سخت هست.

بازی فوت و زندگی بود/ جذابیت انتهای جدول کشنده است ، میثاقیان

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسالگروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان ؛اکبر میثاقیان با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با ماشین سازی و کسب پیروزی گفت: بعد از چند سال به شهر تبریز که خاطرات زیادی از تیم شهرداری این شهر داشتم برگشتم و از صمیم قلب جهت فوتبال این شهر آرزوی موفقیت می کنم.

سرمربی سیاه جامگان افزود: بازی امروز بازی فوت و زندگی بود. در واقع قرار گرفتن در پایین جدول خیلی سخت هست. بازی ها هر روز سخت تر و پراسترس تر می شوند. امروز هم بازی خوبی انجام دادیم البته می توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم. تیم ماشین سازی هم خوب کار کرد ولی ما چند موقعیت خطرناک داشتیم. در حال حاضر فقط به تیم خودمان کار داریم و امیدواریم در بازی بعدی هم ببریم و در لیگ برتر بمانیم.

عبارات مهم : ماشین

وی بیان کرد: لحظه ای داور به سود ماشین سازی پنالتی اعلام کرد، من داشتم می مردم و دست به دعا بردم و در آن صحنه امام رضا (ع) به ما کمک کرد. کاری به درست یا غلط بودن پنالتی ندارم ولی جذابیت ته جدول، بسیار زیاد و کشنده است و این صحنه را تا آخر عمرم در ذهن خواهم داشت.
میثاقیان در مورد اخراج بازیکن در دقایق نهایی گفت: بازیکن ما کارت زرد داشت ولی به علت اعتراض به داور کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد البته چون بازی را برده بودیم زیاد روی این مسئله از بازیکن و داور پرسش نکردم.
میثاقیان عنوان کرد: امروز حسینی و بادامکی را نداشتیم و خدا را شاکرم که با ۱۴-۱۵ نفری که داریم بسیار باغیرت بازی می کنیم. شانس جزئی از کار مربیان است و امروز در دقیقه ۹۲ شانس آوردیم ولی در طول بازی هم موقعیت های زیادی داشتیم.
وی در مورد درگیری های آخر بازی افزود: من در جریان این پرسشها نیستم و داخل زمین بودم و بعد از آخر بازی هم به رختکن تیمم رفتم.
سرمربی سیاه جامگان بیان کرد: من در ۷ بازی که سرمربی این تیم بودم ۱۰ امتیاز گرفتم و اگر از ابتدای فصل در این تیم حضور داشتم، می توانستیم در رده های پنجم یا ششم قرار بگیریم.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ماشین | سرمربی | بازیکن | سیاه جامگان | میثاقیان | لیگ برتر | فوتبال ایران | سیاه جامگان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog