آهسته مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی

آهسته: مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی ووشوکاران سمنانی مسابقات ووشو سمنان

گت بلاگز فرهنگی هنری از دلایل دختران جهت کم‌کاری پدر تا هدیه نوستالژیک آقای مجری ، دورهمی مهران مدیری با خواهران بازیگر

شب گذشته مهران مدیری، میزبان مونا و مارال فرجاد دو بازیگر کشورمان بود. بازیگر | برنامه | دو خواهر | بازیگری | بازیگران | مونا فرجاد | مارال فرجاد |

از دلایل دختران جهت کم‌کاری پدر تا هدیه نوستالژیک آقای مجری ، دورهمی مهران مدیری با خواهران بازیگر

به گزارش خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ عنوان برنامه دورهمی شب گذشته «مادر» بود. بعد از استندآپ مهران مدیری مجری این برنامه و نمایش های بازیگران، دو مهمان دورهمی با معرفی مدیری وارد استودیو شدند.
مجری برنامه این دو نفر را دو خواهر بی حاشیه، هنرمند و بازیگر معرفی کرد؛ مارال و مونا فرجاد.

عبارات مهم : بازیگر
در ابتدای گفتگو این دو خواهر جهت یادآوری خاطرات گذشته و به عنوان یادگاری، تصویری از سریال «باغ گیلاس» که مهران مدیری در آن نقش آفرینی کرده بود، به وی هدیه دادند.

مجری دورهمی با یادآوری این توصیه که مارال و مونا فرجاد فرزندان جلیل فرجاد بازیگر هستند، از آنها در ارتباط با علت کم کاری پدر پرسید.
«مونا» پاسخ داد: شاید جهت اینکه پیشنهادات خوبی نشده. فکر می کنم باید دوستان، همکاران و دستیاران کارگردان و فیلمسازان توانایی بعضی بازیگران را در ذهن داشته باشند. شاید کم لطفی یا فراموشکاری باعث این کم کاری شده است است
«مارال» هم در ادامه گفت: البته پدر تئاتر و دوبله کار می کنند ولی در زمینه تصویری (تلویزیون و سینما) کم کارتر شده است اند.
مونا و مارال فرجاد از شاخصه های خاص شخصیتی خود گفتند.
مهران مدیری از دو خواهر پرسید کدام بازیگر بهتری هستید؟
مارال گفت: بستگی به مجموعه کاری که انجام می دهیم، دارد و نسبی هست. من نمی توانم بگویم کدام بهتر هستیم؛ البته از اول مونا اعتماد به نفس بالاتری داشت. خیلی بازیگرهای توانمندی هستند که در کارهایی درخشان ترند، ولی شاید در کارهای دیگر نباشند.
مونا در رابطه با بازی خواهرش گفت: مارال در یک سریالی به نام «تا صبح» بازی می کرد که با زن عسل بدیعی همبازی بود و به نظرم درخشان بازی کرد.
مارال و مونا سن خود را به ترتیب 35 و 32 عنوان کردند و در رابطه با ماه تولدشان یعنی فروردین و مرداد توضیحاتی دادند.
مارال فرجاد داستان علاقه و ازدواج خود را تعریف کرد و گفت: این علاقه سه، چهار سال پیش اتفاق افتاد.
مونا عادت آزاردهنده خواهرش را زورگویی می دانست و مارال اعتماد بیش از حد به آدم ها به وسیله مونا را عادت آزاردهنده خواهر شمرد.
در ادامه مونا فرجاد در رابطه با مادر خود گفت: پدر و مادر من انسان های بسیار شریفی هستند. مادرم بسیار مهربان، فداکار، با گذشت و انسان دوست هست.
مارال فرجاد از «بابایی بودن» خود در مقایسه با مونا صحبت کرد.
در مورد حرفه بازیگری هم مونا فرجاد گفت: حرفه ما به شدت سخت هست. هر کسی از دور می بیند، می گوید خوشا به حال شما. ولی خیلی از همان دوستان نمی توانند زیاد از دو روز همین حرفه را تحمل کنند. خدا کند دوستان و مردم در اینترنت با بازیگران مهربان تر باشند. انسان ها واکنش‌ها خوب و بد را در کنار هم دارند، ولی در مورد بازیگران هر چیزی بزرگ نمایی و منجر به قضاوت در موردمان می شود.
مارال فرجاد عالی ترین نقش خود تا کنون را بازی در سریال «جاودانگی» بیان کرد و مونا عالی ترین نقش خود را «آرام می گیریم» و «ساختمان پزشکان».
این دو خواهر خواندن رمان های جوجو مویز را پیشنهاد کردند.
در پاسخ به این پرسش مهران مدیری که آیا حسرت نقشی را داشته اید؟؛ مارال گفت: خیلی نقش ها بوده که دوست داشتم تجربه کنم. حتی تبدیل به حسادت لحظه ای هم شده است ولی بعد با خودم گفتم هر انسانی توانایی هایی دارد.
اما مونا یکی از این حسرت ها را نام برد و گفت: سال گذشته در تئاتری با زن گلاب آدینه همبازی بودم و دوست داشتم نقشی که وی داشت را بازی کنم.
مهران مدیری در این قسمت برنامه از «گلاب آدینه» دعوت کرد که مهمان دورهمی باشد.
مارال و مونا فرجاد در آخر دیوان حافظ را به موزه دورهمی هدیه کردند.
گزارش از فریده قهرمانی

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: بازیگر | برنامه | دو خواهر | بازیگری | بازیگران | مونا فرجاد | مارال فرجاد | مهران مدیری | مهمان دورهمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog