آهسته مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی

آهسته: مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی ووشوکاران سمنانی مسابقات ووشو سمنان

گت بلاگز سیاسی زیر بار فشار‌ها نمی‌رویم ، تنها راه بازدارندگی، توانمندی موشکی است

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: تنها راه بازدارندگی و تقویت قدرت دفاعی توانمندی موشکی هست.

زیر بار فشار‌ها نمی‌رویم ، تنها راه بازدارندگی، توانمندی موشکی است

علاءالدین بروجردی مدیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو باخبرنگار مجلس گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان اطراف تصویب تحریم غیر هسته ای از سوی کمیته روابط خارجی مجلس سنای اظهار داشت: ما بنا به فتوای مقام معظم رهبری، تعهد بین المللی و برنامه ان پی تی ساخت و بهره گیری از بمب هسته ای را حرام می دانیم.
وی افزود: علیرغم اینکه بسیاری از کشور ها در منطقه از جمله پاکستان و رژیم غاصب صهیونیستی دارای یک چنین امکاناتی هستند، ولی ما سلاح کشتار جمعی را بنابر فتوای رهبر معظم انقلاب حرام می دانیم.

عبارات مهم : ایران

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه تنها راه بازدارندگی دفاعی ما توانمندی موشکی هست، افزود: طبیعی است که در این زمینه هیچگونه فشاری را در عرصه بین المللی نمی پذیریم و هیچ گونه توصیه ای را قبول نداریم.
بروجردی ادامه داد: سیاست های به حق جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران با استحکام و اقتدار ادامه خواهد یافت.
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به خصومت امریکایی ها در قبال کشور عزیزمان ایران گفت:: آمریکایی ها به دنبال از بین بردن توانمندی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در جهت اهداف شیطانی خودشان هستند ولی ما به هیچ وجه زیر بار چنین فشارهایی نخواهیم رفت.
وی ادامه داد: این تحریم ها کاملاً علی رغم تعهد های آمریکا در توافق هسته ای است و اگر کنگره چنین اقدامی را انجام دهد دولت آمریکا بر اساس تعهد خودش موظف است که آن را اجرا نکند و در برابر آن بایستد و در صورت اقدام خلاف تعهد آمریکا در عرصه بین المللی؛ این عنوان غیر قابل قبول و محکوم هست.
بروجردی در آخر خاطرنشان کرد: آمریکایی ها به دنبال این هستند که جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران یک کشور توانمند و قدرتمندی جهت دفاع از خودش نباشد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | خارجی | سیاست | اسلامی | آمریکا | آمریکایی | مجلس شورای اسلامی | علاءالدین بروجردی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog