آهسته مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی

آهسته: مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی ووشوکاران سمنانی مسابقات ووشو سمنان

گت بلاگز اردبیل برگزاری طرح قرآنی ۱۴۵۱ همزمان با سراسر کشور در اردبیل

مدیرعامل اتحادیه قرآنی و مردمی موسسات و خانه‌های قرآنی روستایی استان اردبیل گفت: طرح بزرگ قرآنی ۱۴۵۱ همزمان با سراسر کشور در موسسات و خانه‌های قرآنی روستایی

برگزاری طرح قرآنی ۱۴۵۱ همزمان با سراسر کشور در اردبیل

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، نهضت حورزاده افزود: طرح قرآنی۱۴۵۱ با محوریت دو سوره ملک و واقعه از قرآن کریم در طول ماه مبارک رمضان در کلاس های اختصاصی و خاص تدریس این دو سوره در جمع قرآن آموزان حاضر در موسسات و منزل های قرآنی روستایی سراسر استان اردبیل برگزار می شود.

وی با اشاره به این طرح قرآنی ۱۴۵۱ همه روز با محوریت تفسیر، مفاهیم و حفظ و قرائت این دو سوره ملک و واقعه در سراسر استان انجام می شود، گفت: سوره ملک تا آخر ماه مبارک رمضان و سوره واقعه تا آخر شهریور ماه امسال انجام می شود که به نفرات برگزیده این طرح جوایز نفیس و ارزنده ای از سوی شرکت دارالقرآن الکریم اداره کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل اهدا می شود.

مدیرعامل اتحادیه قرآنی و مردمی موسسات و منزل های قرآنی روستایی استان اردبیل بیان کرد: بیش از صدها قرآن آموز در این طرح بزرگ ۱۴۵۱ با حضور مربیان مجرب استان در این طرح قرآنی عضویت کردند.

برگزاری طرح قرآنی ۱۴۵۱ همزمان با سراسر کشور در اردبیل

حورزاده با اشاره به اینکه ۳۵ محفل جزءخوانی در مناطق متفاوت استان به خاص مناطق روستایی در طول ماه مبارک رمضان برگزار می شود،​ افزود: این محافل جزءخوانی و مراسم ختم قرآن کریم در روستاهای آراللوی کوچک، ایوریق، کرکرق، ایوریق ، سوها، آقاباقر، حمل آباد، خلیل آباد، نوشهر، ثمرین صومعه و در تمامی شهرستان ها و بخش های استان به صورت باشکوه برگزار می شود.

وی تصریح کرد: بیش از ۵۰ منزل قرآنی روستایی و موسسات قرآنی در سراسر استان برنامه های متفاوت قرآنی ماه مبارک رمضان را به صورت باشکوه و با شرکت گسترده آحاد متفاوت مردم به خاص قرآن آموزان برگزار می کنند.

انتهای پیام/ع

مدیرعامل اتحادیه قرآنی و مردمی موسسات و خانه‌های قرآنی روستایی استان اردبیل گفت: طرح بزرگ قرآنی ۱۴۵۱ همزمان با سراسر کشور در موسسات و خانه‌های قرآنی روستایی

واژه های کلیدی: اردبیل | اردبیل | طرح قرآنی | سراسر کشور | خانه های قرآنی | قرآن کریم | حفظ و قرائت |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog