آهسته مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی

آهسته: مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی ووشوکاران سمنانی مسابقات ووشو سمنان

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کشور عزیزمان ایران تا آخرین لحظه رویایش را حفظ کرد / فیفا

سایت فیفا در گزارشی بعد از خداحافظی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با جام جهانی روسیه نوشت: کشور عزیزمان ایران تا آخرین لحظه رویایش را در بازی با پرتغال حفظ

کشور عزیزمان ایران تا آخرین لحظه رویایش را حفظ کرد / فیفا

فیفا: کشور عزیزمان ایران تا آخرین لحظه رویایش را حفظ کرد

عبارات مهم : آخرین

سایت فیفا در گزارشی بعد از خداحافظی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با جام جهانی روسیه نوشت: کشور عزیزمان ایران تا آخرین لحظه رویایش را در بازی با پرتغال حفظ کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سایت فیفا در گزارشی با اشاره به نتیجه تساوی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران برابر پرتغال، نوشت: کشور عزیزمان ایران در آخرین بازی مرحله گروهی خود در جام جهانی با پرتغال بازی کرد در شرایطی که جهت افزایش از گروهش به سه امتیاز مسابقه نیاز داشت. به نظر می رسید کریستیانو رونالدو خطرناکترین بازیکن کشور عزیزمان ایران در این مسابقه باشد. تیم ملی به خوبی رونالدو را مهار کرد و به CR7 وقت گلزنی داده نشد ولی ناگهان شوت غیرقابل کنترل کوارشما پرتغال را در لحظات نهایی نیمه نخست پیش انداخت.

کشور عزیزمان ایران تا آخرین لحظه رویایش را حفظ کرد / فیفا

فیفا هم چنین به پنالتی پرتغال و مهار آن به وسیله علیرضا بیرانوند پرداخت و از قول دروازه بان کشور عزیزمان ایران نوشت: از اینکه مانع گلزنی رونالدو شدم خوشحالم. او یکی از عالی ترین بازیکنان تمام دوران فوتبال است.

سایت فدراسیون جهانی فوتبال راجع به عملکرد تیم ملی اعلام کرد: کشور عزیزمان ایران یک عملکرد خوب دیگر داشت. به گفته کریم انصاری فرد، آن ها مسابقه شانه به شانه ای برابر عالی ترین تیم دنیا داشتند. در نهایت کشور عزیزمان ایران به یک گل رسید. یک گل بیش تر برابر پرتغال می توانست باعث افزایش آن ها شود، بالاتر از اسپانیا و پرتغال. کی روش بارها در مصاحبه هایش در روسیه گفت که ما این جا هستیم تا رویای خود را تا جایی که امکان دارد زنده نگاه داریم. و تیمش این رویا را تا آخرین لحظات حفظ کرد.

سایت فیفا در گزارشی بعد از خداحافظی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران با جام جهانی روسیه نوشت: کشور عزیزمان ایران تا آخرین لحظه رویایش را در بازی با پرتغال حفظ

واژه های کلیدی: آخرین | ایران | پرتغال | فوتبال | مسابقه | پرتغال | رونالدو | جام جهانی | فدراسیون فوتبال

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog