آهسته مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی

آهسته: مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی ووشوکاران سمنانی مسابقات ووشو سمنان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

چهره ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … (519)

عبارات مهم : تصویر

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات را جهت ارتباط بهتر با مردم گزینش کرده اند و با داشتن صفحه در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … قصد در ارتباط مستمر و دو طرفه با مردم دارند.

مثل هر لحظه با گزیده ای از فعالیت صورت ها در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در روزهای گذشته در خدمتتان هستیم. ممنون از اینکه امروز هم همراه ما هستید.

شروع میکنیم با این سلفی خواهر و برادری از کیمیا علیزاده قهرمان ارزنده کشورمان و برادر عزیزش، در حال گشت و گذار در شمال کشور. دعا میکنیم دوران مصدومیت و نقاهت کیمیا هر چه سریعتر به اتمام برسد تا بتواند در المپیک توکیو بار دیگر افتخار آفرینی بکند.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

سلفی مونا فرجاد، نورا هاشمی و پسرش اوستا به همراه بانو گلاب آدینه در یک رستوران، بعد از اجرای نمایش “شیرهای خان بابا سلطنه”. نمایشی به کارگردانی افشین هاشمی که این شب ها در پردیس تازه تاسیس شهرزاد، حوالی خیابان جمهوری و امیر اکرم.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

استوریِ بدون شرح خاطره حاتمی. خاطره دیده است دیگر تصویر خودش آن طور که باید توجه ها را جلب نمیکند، روی به موارد جالب تری آورده هست.

سحر قریشی بدون هیچ توضیحی این تصویر را به اشتراک گذاشت تا خدایی نکرده قیافه اش از یادمان نرود.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

الناز حبیبی که این روز ها در اروپاست، این سلفی را در کنار دو تن از عزیزانش به اشتراک گذاشت. به همراه حجابی که به لطف قلم نقاشی استوری ایجاد شده است هست. الناز جان مراقب باش! بادهای اروپا شدید هستند و خبرنگاران ایرانی هم کارشان را خوب بلدند.

احسان روزبهانی، الیکا عبدالرزاقی، پرند زاهدیف شهرام حقیقت دوست، امین زندگانی و پرویز برومند در کنار بهنام بانی، بعد از تماشای یکی از کنسرت های اخیر وی. با این روندی که بهنام دارد و هر روز چند سانس کنسرت اجرا میکند، میترسیم با شروع محرم و صفر دچار افسردگی بعد از کنسرت شود.

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ها نیز این صفحات

ترلان پروانه در حال آزمون کردن باد کولر در کنسرت زانیار خسروی.

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

نوید محمدزاده با این استوری تولد رفیقش محسن کیایی را تبریک گفت. تبریک به این بازیگر خوب سینمای کشورمان.

شوخی یغما گلرویی با سه تصویر در سه وقت متفاوت در کنار بهرام رادان، از سال 84 تا همین دیروز در پشت صحنه نمایش “سی”. مانند هر لحظه طبع طنزش بسیار ازاردهنده است و میتواند شما را از فرط خنده دچار بیماری های گوارشی بکند.

علی صالحی، محمد قاضی و دخترش به همراه سیدجواد یحیوی، سر میز صبحانه یک هتل در مشهد مقدس. خیلی تابلوست که به صورت اتفاقی یکدیگر را دیده اند.

عکس هنریِ غمگین طور سارا بهرامی که جهت یک تولیدی پوشاک گرفته شده است هست. در واقع ایشان هم مدل شده است اند.

همایون شجریان، سهراب پورناظری، دلنیا آرام و سایر همکارانِ پروژه “سی” در کنار استاد لوریس چکنواریان که به سعد اباد رفته و از تمرین عزیزان دیدار کرده بود. دلنیا آرام پیش از روی آوردن به تئاتر در ارکستر سمفونیک خوانندگی میکرد، از صدای سوپرانوی او چنین حدسی زده میشد که در کار موسیقی باشد.

دو شهره و یک شبنم، که با هم یک گروه خوانندگی تشکیل داده اند و کنسرت برگزار می کنند، در یک کافه.

حمید خان لولایی در کنار آکواریوم گنجنامه همدان. چند وقت پیش که به گنجنامه رفته بودم آکواریوم اش خیلی خالی بود. گویا ماهی های این آکواریوم تنظیم خانواده پاس نکرده اند.

شهاب عباسی یا این سلفی در کنار حامد تهرانی از یک مجموعه طنز تازه خبر داد. سریالی به نام “هزارپایان” که امیدواریم به تریج قبای طرفداران سریال “هزاردستان” برنخورد. اتفاقا اسم طنز جالبی است.

تبریک ساره بیات به عوامل و دست اندرکاران فیلم “زرد” ساخته مصطفی تقی زاده که توانسته در یک جشنواره خارجی افتخار آفرینی کند. فیلمی که گویا علاقه ای به اکران شدن در کشور عزیزمان ایران ندارد!

بهزاد خداویسی و همسر جان در اختتامیه جشنواره فیلم سلامت.

تبریک فراوان به پسرِ خوب والیبال ایران. فرهاد قائمی 29 ساله شد.

کافه ای که قبل تر ها از آن نیلوفر خوش خلق بود، حالا به مدیریت جواد رضویان اداره میشود و آن را از نیلوفر خریده هست. جواد جان اگر قرار بود درآمدی داشته باشد امین حیایی به این راحتی ها از خیر آن نمیگذشت، به کاهدان زده ای!

خدا پدر پدیدآورنده ی اسنپ چت را بیامرزد که به این اختراع مسخره اش سوژه ما را تامین میکند. متین ستوده و رویا میرعلمی.

آناهیتا زن الآن به عنوان نمونه با این تصویر غمگین خواستی بگویی که خیلی باهوش هستی؟! چه جالب افسرده بودن خود را توجیه میکنید.

قشنگ بروفه حسابی ماشین باز است و بار ها تصویر هایی از خود در کنار ماشین های لوکس و جالب به اشتراک گذاشته هست. میتوان گفت تقریباً همانقدر که صابر ابر به آشپزی علاقه دارد، قشنگ بروفه به ماشین و رانندگی علاقه مند است.

تصویر شیرین و جالب عمو اسدالله یکتا در کنار همسر عزیزش. آرزوی سلامتی داریم جهت این زوج عزیز و خانواده صمیمی شان.

روزبه جان هنگامی که روند چند ماه اخیر پست هایت را بررسی کنی متوجه میشوی که کار تو دیگر از به حس رفتن گذشته هست. این تو نیستی که در حس فرو میروی، بلکه این حس است که مدتی میشود در تو فرو رفته است! به خودت بیا برادر.

مهناز افشار گوشواره تازه خریده است و به رسم همیشگی تصویر آن را به اشتراک گذاشته است.

دیروز روز عکاس های دارای شلوار پاره بود که حامد کمیلی با این تصویر به استقبال آن رفت. تبریک به همه عکاس های عزیزی که شلوارشان جر خورده است.

سلفی هومن حاج عبداللهی در روزهای آخر فیلمبرداری پایتخت 5. هومن حاجی عبداللهی، بهرام افشاری، ریما رامین فر، نسرین نصرتی به همراه سارا و نیکای عزیز.

جعفر پناهی کارگردان کارکشته سینما در کنار آثاری تازه از استاد پرویز تنوالی، مجسمه ساز شهیر کشورمان.

نمیدانم تصویر تازه است یا قدیمی، هر چه باشد جالب هست. فاطمه گودرزی در کنار خداداد عزیزی در روسیه.

نوید محمدزاده به تماشای نمایش “شیرهای خان بابا سلطنه” رفته بود که در آخر این تصویر را در کنار کارگردان و بازیگر مهم آن گرفت.

شک ندارم که این خادم عزیز از عمو پرونگ قول گرفته بود که تصویر وی را در اینستاگرام بگذارد و عمو هم بدقولی نکرده هست. به انتهای مطلب امروز رسیدیم. خوشحالیم از همراهی ارزشمندتان، خداحافظ تا فردا.

اخبار فرهنگی – برترین ها – امیررضا شاهین نیا

واژه های کلیدی: تصویر | نمایش | همراه | کنسرت | استوری | تلگرام | همراهی | اینستاگرام

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (519)

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog