آهسته مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی

آهسته: مسابقه ارمنستان ارمنستان مسابقات بین المللی ووشوکاران سمنانی مسابقات ووشو سمنان

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری امی آدامز در حال مذاکره جهت بازی در فیلم True American است

به نقل از منابع خبری، امی آدامز (Amy Adams) در حال مذاکره جهت بازی در درام تازه Annapurna Pictures به نام The True American هست. طبق گفته ی این منابع خبری، Anna

امی آدامز در حال مذاکره جهت بازی در فیلم True American است

امی آدامز در حال مذاکره جهت بازی در فیلم True American است

عبارات مهم : پروژه

به نقل از منابع خبری، امی آدامز (Amy Adams) در حال مذاکره جهت بازی در درام تازه Annapurna Pictures به نام The True American هست. طبق گفته ی این منابع خبری، Annapurna هنوز سازنده این فیلم است ولی بودجه مالی فیلم را تهیه نمی کند. این کمپانی در حال مذاکره با استودیوی آمازون جهت برعهده گرفتن تامین بودجه و پخش و توزیع فیلم هست.

برخی اعلام داشتند هنوز قراردادی امضا نشده و برنامه ریزی به علت حضور آدامز در سریال تازه شبکه HBO به نام Sharp Objects در حال انجام است و این در حالی است که آدامز می خواهد این فیلم، پروژه بعدی اش باشد. آدامز سازنده ی سریال Sharp Objects نیز است و این پروژه جهت او از اولویت بیشتری برخوردار بوده و مسئولیت او در شبکه HBO سنگین تر است.

نتوانستیم با Annapurna در این باره صحبت کنیم. کارگردان فیلم Jackie، پابلو لارین (Pablo Larrain) کارگردانی این پروژه را برعهده خواهد داشت و مارک رافالو (Mark Ruffalo) و کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) نیز دیگر بازیگران این فیلم خواهند بود.

با توجه به تولید فیلم Sharp Objects و فیلم تازه دیک چنی (Dick Cheney) با نام Backseat، آدامز چندین پروژه جهت بازی خواهد داشت ولی گویا The True American پروژه بعدی او خواهد بود.

فیلم The True American، بر اساس رمان واقعی نوشته ی آناند گیریداراس (Anand Giridharadas) است که وقایع آن در تگزاس به دنبال حملات یازده سپتامبر رخ می دهند. این فیلم داستان زندگی ریاض بویان، مهاجر مسلمان و خلبان نیروی هوایی بنگلادش است که از حمله ای که به او می شود و دو مهاجر دیگر در آن کشته می شوند، جان سالم به در می برد. او که در فروشگاهی در آمریکا کار می کند، تلاش می کند قاتل نافرجام خود، مارک استرومن را از اعدام نجات دهد.

کمپانی Annapurna مدتی روی این فیلم کار کرد و حتی زمانی قرار بود کاترین بیگلو (Kathryn Bigelow) کارگردان فیلم باشد و تام هاردی نقش اول آن باشد. بعد از اینکه بیگلو جهت کارگردانی Detroit از این پروژه کنار رفت، آوریل گذشته، لارین کارگردانی آن را برعهده گرفت.

مگان الیسون (Megan Ellison)، بیگلو، متیو بادمن (Matthew Budman) و جون دو دیوز لارین این فیلم را می سازند.

آدامز به دنبال برنامه کاری شلوغ خود با فیلم های Arrival و Nocturnal Animals، در سال ۲۰۱۷ استراحت کرد و فقط در Justice League (لیگ عدالت) نقش لویز لین را بازی کرد. به نظر می رسد وی سال ۲۰۱۸ پر کارتر است و در Sharp Objects که امسال پخش می شود، Backseat که نقش همسر چنی را بازی می کند، ظاهر می شود.

امی آدامز در حال مذاکره جهت بازی در فیلم True American است

واژه های کلیدی: پروژه | مذاکره | کارگردانی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog